Profile ze stali nierdzewnej

Profile ze stali nierdzewnej. Sprawdź, dlaczego wybrać wyroby INOX Polska

Poszukujesz dobrych jakościowo elementów konstrukcyjnych, które będą musiały funkcjonować w środowisku korozyjnym? Profile ze stali nierdzewnej dystrybuowane przez INOX to gwarancja powodzenia każdego projektu. Także tego realizowanego w trudnych czy narażonych na ciężkie czynniki zewnętrzne warunkach. Już teraz sprawdź, dlaczego to właśnie nam warto zaufać!

Doskonała znajomość branży

W Inox Polska dobrze wiemy, czego potrzebujesz, aby z powodzeniem wykończyć swój projekt. W naszej ofercie znajdziesz więc wyroby długie, takie jak pręty, druty, profile o przekroju standardowym ( w tym okrągłe, kwadratowe, prostokątne) , oraz specjalne, jak kątowniki oraz kształtowniki typu: ceownik, teownik, dwuteownik. Wszystkie wyroby dostarczamy klientom w wybranym przez nich stanie – od walcowania na gorąco, przez przeróbkę plastyczną na zimno, aż po różne typy obróbki cieplnej i mechanicznej, takie jak usuwanie zgorzeliny lub cienkiej warstwy wierzchniej materiału. Rezultat? Profile ze stali nierdzewnej dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb!

Wysoka jakość produktów

W Inox Polska oferujemy produkty importowane bezpośrednio z niemieckiej firmy KIESELMANN. Współpracujemy także z wieloma renomowanymi importerami z kraju, dzięki czemu nasz asortyment stale poszerza się o nowe produkty – a wszystko po to, aby w pełni spełnić wszystkie potrzeby naszych klientów.

Doświadczenie

Dobór odpowiednich profili ze stali nierdzewnej to nie lada wyzwanie. Warto więc powierzyć to firmie, która nie tylko wykaże się doskonałą znajomością tematu, ale i zróżnicowanym, wieloletnim doświadczeniem. W ciągu ponad 10 lat działalności INOX Polska, współpracowaliśmy z tak renomowanymi partnerami jak Fiat Auto Poland S.A. , Kompania Węglowa S.A. , Tauron Ciepło Sp. z o.o. , Philips Polska Sp. z o.o. , Magna Cosma International czy Delfo Polska S.A. To jednak nie wszystko – na liście naszych realizacji znajdują się także firmy związane z wykonawstwem instalacji technologicznych, czy te zajmujące się montażem maszyn.

Comments are closed.