INOX POLSKA TABORSCY SPÓŁKA JAWNA zarejestrowana została w KRS w marcu 2006 roku.

Hurtownia stali nierdzewnej INOX Polska w pierwszych latach swojej działalności zajmowała się montażem instalacji elektrycznych i sanitarnych. Oferta Spółki była regularnie poszerzana o kolejne branże w ramach obsługi dobrze znanych firm, takich jak: Fiat Auto Poland S.A., Kompania Węglowa S.A., Tauron Ciepło Sp. z o.o., Philips Polska, Delfo Polska S.A. czy chociażby Magna Cosma International. Z biegiem czasu można było zauważyć, że stal nierdzewna odgrywała coraz istotniejszą rolę w realizowanych przez nas projektach. Zachodziła konieczność zaopatrywania się w najwyższej jakości wyroby ze stali nierdzewnej i przeprowadzanie szkoleń naszej kadry właśnie w tym zakresie. Oba czynniki stały się inspiracją do stworzenia nowej komórki firmy, pod nazwą INOX Polska, której celem jest dystrybucja produktów wykonanych ze stali nierdzewnej.

Nasza hurtownia ze stalą nierdzewną oferuje wysokiej jakości towary. Część z posiadanych na magazynie wyrobów ze stali nierdzewnej produkowana jest specjalnie na nasze potrzeby zgodnie z określonymi wymaganiami i pod stałym nadzorem naszych specjalistów. Oprócz tego, w celu posiadania w swojej ofercie jak najszerszego asortymentu, hurtownia stali nierdzewnej INOX Polska współpracuje z wieloma importerami w kraju.

W ramach świadczonych usług wykonywaliśmy:

Montaż maszyn i urządzeń wraz z niezbędnymi instalacjami: instalacje sprężonego powietrza, wody chłodzącej, odciągowe oraz instalacje elektryczne.
Instalacje elektryczne, wentylacji i klimatyzacji, okablowanie strukturalne, instalacje antywłamaniowe oraz kontrola dostępu.

Materiały najlepszego gatunku. Zobacz, jakie produkty oferuje nasz sklep ze stalą nierdzewną

W trosce o maksymalne zadowolenie naszych Klientów dbamy o to, aby oferowana przez nas stal nierdzewna była synonimem produktu najwyższej jakości. Kompetentna kadra i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że sklep ze stalą nierdzewną INOX Polska może pochwalić się setkami wykonanych projektów. Nasi wykwalifikowani handlowcy służą fachowym doradztwem w zakresie wyboru najlepszej stali i proponują wygodne warunki współpracy. Sprawą nadrzędną dla naszej firmy jest realizacja kompleksowych zamówień w możliwie najkrótszym czasie. W asortymencie hurtowni można znaleźć pierwszorzędnej jakości łączniki gwintowe i niegwintowe, wyroby długie o przekroju standardowym, rury spawane ze szwem, pręty ze stali nierdzewnej, wytrzymałą armaturę przemysłową, aparatury spożywcze oraz elementy balustrad zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Jeśli interesuje Cię niezawodna stal nierdzewna sklep INOX Polska gwarantuje spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do sprawdzenia asortymentu sklepu internetowego, gdzie bezkonkurencyjnej klasy wyroby ze stali nierdzewnej dostępne są na wyciągnięcie ręki, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszamy na zakupy. Postaw na jakość idącą w parze z atrakcyjną ceną!

Lat na rynku
Zadowolonych klientów
Realizowanych zamówień miesięcznie
siedziba firmy inox