Jak obniżyć koszty eksploatacyjne rozmaitych instalacji? Stosując komponenty najwyższej jakości, takie jak rury nierdzewne

Przygotowując wszelkiego typu inwestycje trzeba bardzo starannie skalkulować nie tylko cenę dostarczenia materiałów oraz prace wykonawcze, ale też późniejszą konserwację i naprawy. Dotyczy to budowy obiektów architektonicznych, miejskiej infrastruktury, specjalistycznych maszyn przemysłowych… pełna lista byłaby zdecydowanie dłuższa. Niejednokrotnie okazuje się, że pozorne oszczędności na pierwszym etapie wiążą się z podwyższeniem długoterminowych kosztów eksploatacji. Krótko i dobitnie: to się nikomu nie opłaca, co najwyżej firmom odpowiedzialnym za serwis.

Wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz odporność na ekstremalne temperatury to ogromna zaleta

Jakiekolwiek przestoje w produkcji czy wyłączenie obiektu z użytkowania odczuwalnie zmniejszają moce przerobowe, co może mieć nieprzyjemne konsekwencje dla finansów całego przedsiębiorstwa. Z drugiej strony: projektanci i konstruktorzy muszą zmieścić się w założonym budżecie – a przynajmniej nie przekroczyć go w stopniu, który zamieniłby cały projekt w przysłowiową studnię bez dna. Jak zatem połączyć zaawansowane właściwości z rozsądną ceną zakupu surowca lub materiałów do tworzonej instalacji? Bardzo dobrą odpowiedzią na tak postawione pytanie będą rury nierdzewne o starannie dobranym kształcie i składzie. Różne stopy mają odmienne zastosowanie, to samo tyczy się poszczególnych grubości. W naszej branży występują 2 podstawowe rodzaje rur ze stali nierdzewnej, każda z kilkoma podtypami. Są to:

 • rury spawane
  • balustradowe
  • instalacyjne
   • dla przemysłu spożywczego i chemicznego
   • do obiektów ciśnieniowych
 • rury bezszwowe
  • dla zastosowań ogólnotechnicznych oraz mechanicznych
  • do instalacji ciśnieniowych

Rury nierdzewne dostępne w hurtowni INOX Polska pochodzą od zaufanych, renomowanych dostawców

Nasza firma dysponuje szerokim asortymentem stalowych produktów wysokiej jakości. Współpracujemy z uznanymi producentami na rodzimym rynku, posiadamy również rozbudowaną gamę rur nierdzewnych oraz innych komponentów, jakie zapewniają nam cenieni importerzy. W sklepie internetowym oferujemy naszym Klientom ponad 100 różnych wariantów, różniących się od siebie średnicą przekroju, grubością ścianki oraz parametrami wagowymi. Konsultanci INOX Polska są gotowi w każdej chwili udzielić szczegółowych wyjaśnień i zaproponować takie rury nierdzewne, które idealnie wpiszą się potrzeby i kosztorys. Zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z pełną ofertą naszej hurtowni.

Comments are closed.