Osprzęt żeglarski. Inox Polska zagwarantuje Ci najlepszy!

Osprzęt żeglarski. Inox Polska zagwarantuje Ci najlepszy!

Pełne bezpieczeństwo podczas rejsu? Owszem, ale tylko z najwyższej jakości osprzętem żeglarskim wykonanym z niezastąpionej stali nierdzewnej. Co ciekawe, elementy żeglarskie wyprodukowane z tych materiałów znajdują zastosowanie nie tylko podczas wypraw wilków morskich, ale i w przemyśle spożywczym lub budownictwie. Oto, co może dostarczyć Ci Inox Polska!

Osprzęt żeglarski na wodzie…

Wyobraź sobie spokojny weekend nad jeziorem. Wszystko przygotowane do rejsu, wystarczy tylko wskoczyć na pokład i… no właśnie. Czy żaglówka na pewno gotowa jest na taką wyprawę? Do momentu, w którym korzystamy z wątpliwego osprzętu żeglarskiego – z całą pewnością nie. To bowiem wysokiej jakości elementy odpowiedzialne są nie tylko za odporność całości na wszelkie zniszczenia czy czynniki zewnętrzne, ale i Twoje bezpieczeństwo. Co zatem zrobić? Rada jest jedna – postawić na sprawdzone rozwiązania od renomowanych producentów. Osprzęt żeglarski w Inox Polska dostępny jest zarówno w wersji ze stali nierdzewnej A2, jak i kwasoodpornej A4. Tak zróżnicowana oferta elementów złączonych czy lin stalowych w połączeniu z szerokim asortymentem chemii jachtowej daje Ci gwarancję najlepszego wyboru – i w kwestii sprzętu, i bezpieczeństwa.

… i na lądzie, czyli w przemyśle

Osprzęt żeglarski z powodzeniem sprawdzi się także w innych gałęziach przemysłu. Na prowadzenie w tej kwestii wysuwają się budownictwo oraz przemysł spożywczy, gdzie na szeroką skalę wykorzystuje się elementy takie jak szekle czy śruby rzymskie. Wyroby ze stali odpornej na korozję spotkamy również w branży samochodowej, chemicznej oraz tej związanej ze… sztuką. Dokładnie tak!

W Inox Polska dobrze wiemy, że na sukces projektu składa się wiele czynników. Jednym z nich są niewątpliwie wysokiej jakości materiały, importowane bezpośrednio od renomowanych producentów. To właśnie dlatego swoim Klientom oferujemy zarówno wyroby niemieckiej firmy KIESELMANN, jak i produkty krajowych importerów, co w rezultacie przekłada się na szeroki asortyment. Jak dotąd z sukcesem wywiązujemy się ze swojego zadania – za nami już ponad 352 zrealizowanych projektów, i to nie tylko w branży wilków morskich!

Comments are closed.