Balustrady nierdzewne we wnętrzu

Balustrady nierdzewne we wnętrzu

Wydawać by się mogło, że w kwestii balustrad wymyślono już niemal wszystko. Tymczasem okazuje się, iż w temacie duetu funkcjonalności z nowoczesnym wzornictwem producenci i projektanci nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Już teraz poznaj balustrady INOX, które łączą w sobie niepowtarzalny design oraz wszystkie zalety stali nierdzewnej!

Balustrady w Twoim domu

Wielu z nas schody i balustrady kojarzą się nieodłącznie z „ciepłym” materiałem, jakim jest drewno. To błąd! Jak się bowiem okazuje, projekty z wykorzystaniem stali nierdzewnej doskonale odnajdują się również we wnętrzach mieszkań czy domów. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza zastosowanie balustrad nierdzewnych. Dlaczego warto zainteresować się tym rozwiązaniem? Przede wszystkim, balustrady gwarantują wyjątkowy wygląd, a to wszystko przy zachowaniu dużej wytrzymałości na czynniki zewnętrze czy ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Ze względu na możliwość połączenia ich z różnymi materiałami, stwarzają także wiele możliwości aranżacyjnych. Świetnym przykładem jest tu chociażby duet ze szkłem, który nadaje konstrukcji nowoczesnego szyku i lekkości. Sporą popularnością cieszy się również połączenie elementów nierdzewnym z drewnem. Te ostatnie doceniono zwłaszcza w hotelach czy biurach, gdzie wymagany jest zarówno elegancki wygląd, jak i duża odporność materiału na intensywną eksploatację – co zapewnia właśnie stal nierdzewna.
Warto też zaznaczyć, że pręty wykorzystane do projektu wcale nie muszą mieć klasycznych, prostych kształtów. Coraz częściej można bowiem spotkać nieco bardziej finezyjne realizacje, jak delikatne fale czy oryginalną „siatkę” składającą się z połączenia cieńszych prętów.

Balustrady w Inox Polska

Świetny projekt to jednak dopiero początek – równie ważną kwestią pozostają elementy ze stali nierdzewnej wykorzystane do realizacji samej konstrukcji. W Inox Polska znajdziesz produkty wyłącznie krajowych oraz europejskich liderów branży, którym zaufały już tysiące Klientów.
Oto kilka propozycji, jakie czekają na Ciebie w naszym centrum dystrybucji:

  • zakończenia poręczy, kule, zaślepki, rozety maskujące,
  • pręty,
  • uchwyty przelotowe, blachy i blaszki montażowe.

Poszukujesz produktów najwyższej jakości, a może rozglądasz się za nietypowymi wyrobami, jakich na próżno szukać w innych magazynach? I w jednym, i w drugim przypadku rozwiązanie znajdziesz w Inox Polska – zapraszamy już teraz!

Comments are closed.