Osprzęt żeglarski. Co jeszcze warto o nim wiedzieć?

Są takie elementy, które znajdują zastosowanie w kilku gałęziach przemysłu. Tak właśnie jest w przypadku osprzętu żeglarskiego – z powodzeniem wykorzystuje się go zarówno w żeglarstwie morskim, regatowym, śródlądowym czy zatokowym, jak i np. w budownictwie. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat osprzętu żeglarskiego oraz dlaczego lepiej wybrać ten od Inox Polska.

 

Czym jest osprzęt żeglarski?

Do kategorii osprzętu żeglarskiego możemy zaliczyć wszystkie elementy niezbędne do uprawiania żeglarstwa, takie jak np.:

  • liny stalowe A4,
  • liny żeglarskie,
  • chemia jachtowa,
  • elementy złączne A4,
  • okucia ze stali nierdzewnej.

Osprzęt żeglarski wykonywany jest ze stali nierdzewnej A2 i kwasoodpornej A4, co oznacza, że doskonale sprawdzi się praktycznie w każdych warunkach.

O ile w przypadku wypraw odpowiednio dobrany osprzęt żeglarski dba o najwyższy komfort podróży, o tyle w przemyśle sprzęt ten wykorzystywany jest do zupełnie innych celów. Niektóre z elementów, jak chociażby szekle czy śruby rzymskie, znajdują np. zastosowanie w budownictwie oraz przemyśle spożywczym. Części osprzętu wykonanego ze stali odpornej na korozję sprawdza się również w branży samochodowej oraz chemicznej.

 

Osprzęt żeglarski w Inox Polska

Aby jednak i podróż, i inwestycja zakończyła się sukcesem, elementy osprzętu żeglarskiego muszą wyróżniać się najwyższą jakością. Ten standard wykonania znajdziemy właśnie w Inox Polska, który oferuje produkty wykonane ze stali nierdzewnej A2 i kwasoodpornej A4 – i to wyłącznie od renomowanych producentów.

 

Co jeszcze nas wyróżnia?

Oprócz starannej selekcji materiałów, swoim Klientom oferujemy także wiele usług dodatkowych. Przez 11 lat działania na rynku, zdołaliśmy wykonać:

  • Instalacje elektryczne, wentylacje i klimatyzacje, instalacje antywłamaniowe czy okablowanie strukturalne;
  • Montaż maszyn i urządzeń wraz ze wszystkimi niezbędnymi instalacjami, jak instalacje sprężonego powietrza, wody chłodzącej, odciągowe oraz instalacje elektryczne.

Comments are closed.