INOX POLSKA TABORSCY SPÓŁKA JAWNA zarejestrowany został w KRS w marcu 2006 roku.

W pierwszym okresie działalności Spółka zajmowała się montażem instalacji elektrycznych i sanitarnych. W miarę upływu lat działalność Spółki była poszerzana o kolejne branże w ramach obsługi takich firm jak Fiat Auto Poland S.A. , Kompania Węglowa S.A. , Tauron Ciepło Sp. z o.o. , Philips Polska Sp. z o.o. , Magna Cosma International, Delfo Polska S.A. i wiele innych firm głównie w zakresie montażu maszyn, urządzeń i związanych z tym wykonawstwem instalacji technologicznych.

W realizowanych projektach coraz częściej występowały instalacje oraz elementy konstrukcyjne ze stali nierdzewnej. Zachodziła konieczność zaopatrywania się w wyroby ze stali nierdzewnej i szkolenia kadry w tej branży. Stało się to inspiracją do stworzenia nowej komórki Firmy pod nazwą Inox-Polska, której celem jest dystrybucja wyrobów ze stali nierdzewnej.

Oferujemy wyroby importowane bezpośrednio z niemieckiej firmy KIESELMANN. Część z posiadanych na magazynie wyrobów produkowana jest specjalnie na nasze potrzeby w Zakładach FOSHAN VINMAY STAINLESS STEEL CO. LTD zgodnie z określonymi przez nas wymaganiami i pod naszym nadzorem. Oprócz tego współpracujemy z wieloma importerami w kraju w celu posiadania w swojej ofercie jak najszerszego asortymentu.

ssn certyfikat stal nierdzewna

W ramach świadczonych usług wykonywaliśmy:

Montaż maszyn i urządzeń wraz z niezbędnymi instalacjami: instalacje sprężonego powietrza, wody chłodzącej, odciągowe oraz instalacje elektryczne.
Instalacje elektryczne, wentylacji i klimatyzacji, okablowanie strukturalne, instalacje antywłamaniowe oraz kontrola dostępu.
Lat na rynku
Rekomendacji
Realizacje
siedziba firmy inox